O studio pečují a zajišťují jeho další sdílení

Dávám studiu tvář a stojím za vizí studia.
Ve studiu vedu Life Design jógu a koučink pro ženy.

Bc. Tereza Kovačovič

 • Mou vizí je dlouhodobě tvoření  prostoru pro smysluplné trávení volného času na Berounsku pro děti i dospělé.
 • Jsem nadšená, že navíc nabízíme příležitosti pro báječné lektory a lektorky z Berounska i celé republiky. Mohou tak s láskou dělat svou práci a vy nemusíte jezdit za skvělými akcemi nikam daleko.
 • Ve studiu působím jako Life Design koučka, trénérka jógy a meditace pro život, který má šťávu.
 • Dávám ženám odvahu i know-how, aby sebevědomě a s hravostí žily své sny.

tereza@lifedesignerka.cz
tel. +420 777 307 713
www.lifedesignerka.cz

Dala jsem prostory s duší a pečuji o prostor studia
Ve studiu vedu dynamické lekce jógy.

Mgr. Michaela Levíčková

 • Beroun je mé město a já ho chci dělat lepším skrz naše studio. Berouňáci tak mají jógu a další aktivity na dosah ruky.
 • Učím především jógu, v níž mi o pocit, kdy cítíte elektrizující sílu celého těla, energii skupiny, slyšíte svůj dech jako lék, plynete z pozice do pozice a dáte zapomenout všemu ostatnímu. Po lekcích jste nabiti energií a vědomi si své vlastní unikátní síly.
 • Dále tvořím koncept aktivní dlouhověkosti a nabízím několik vědecky podložených tréninků pro mnoho zdravím naplněných let. Zajímá mě koncept rostlinné výživy, která nám umožňuje žít dlouho a aktivně, funkční dech, otužování, meditace apod.

michaela@samaya.cz
tel. +420 605 583 469
www.samaya.cz

Stojím za vizí studia a příležitostně ve studiu pořádám akce.

Mgr. Karolína Fenclová

 • Pocházím z Berounska a mojí vizí je organizovat smysluplné aktivity v místě, kde chci žít.
 • Mým posláním je vytvářet prostor, kde se lidé cítí dobře a bezpečně, podporovat setkávání, propojování a vzájemnou inspiraci.
 • Ve studiu pořádám jednorázové i víkendové akce a semináře. Komunikuji s lektory.
 • Žiji svůj život naplno a podle sebe, co možná nejvíce v souladu s přírodou. Tvořím ze srdce projekty s přesahem, učím, sdílím, propojuji a inspiruji ostatní.

ja@karolinafenclova.cz
tel. +420 773 596 621
www.karolinafenclova.cz

NAŠI STÁLÍ I HOSTUJÍCÍ LEKTOŘI A UMĚLCI

Lucie Mandová

Mé lekce jsou zaměřeny hlavně na protažení a posílení těla. Zabývám se zdravým pohybem a tomu jsou přizpůsobeny i mé hodiny, vždy bezpečně s ohledem na vaše možnosti.

V józe se mnou naleznete vše, co vaše tělo potřebuje – protáhne se, posílí, zapotí se ale i uvolní. Vaše mysl vypne, díky plynulým přechodům mezi ásanami. Naučíte se využívat váš dech a v neposlední řadě dám prostor i vaší mysli díky závěrečným autogenním uvolňovacím cvikům. V relaxaci používám prvky antistresové masáže hlavy, nebo příjemné uvolnění díky aroma olejům.

Petra Pastorková

Na lekcích se mnou se dostanete do hlubokého uvolnění těla i mysli. Zároveň tělo příjemně protáhnete a posílíte za doprovodu jemné hudby. Své lekce vedu intuitivně, podle aktuálního naladění dané skupiny. Jóga se mnou není jen o ásanách, je to péče o vnitřní prostor a zároveň o ten vnější. Pokud se totiž měníme uvnitř, vše se začne odrážet i v našem vnějším světě. Chcete zažít takovou proměnu i vy? Přijďte ke mně na lekci, povím vám svůj životní příběh a vy můžete začít měnit ten váš.

pastorkovap@seznam.cz
tel. +420 607 248 332

Šárka ALAYA

Divoška plná energie, radosti a nápadů. Vystudovala psychoterapii na Univerzitě Karlově, józe se věnuje od dětství a tanec má v krvi. Šárky akce jsou originální terapeutické spojení jemné taneční jógy, čchi–kung, svobodného tance a meditace.

tranzan

Tranzan

Hudební skupina Tranzan společně tvoří od roku 2014. I přes výlety do různých forem a stylů je jejím domovem píseň. Silná vědomá sdělení, zpěv sdílený s publikem, divoké taneční rytmy, meditační klid to jsou prameny, které se spojují v jedinou řeku lásky a vděčnosti. Písně, které skrze Tranzan proudí, jsou čistou oslavou bytí. Ponořte se do tohoto proudu a nechte se unášet. Vše, co se na této cestě bude dít, je v pořádku.

www.tranzan.cz

Magdalena Anna

Celostní bodywork • jóga • marma • kranio • mateřství • mentoring • Na cestě do morku srdce

jsem@magdalenaanna.cz
tel. +420 777 101 817
magdalenaanna.cz

Málkovi Luboš a Jarmila Maják návratu k sobě

Jarmila a Luboš Málkovi

Společně tvoříme projekt Maják návratu k sobě. Jsme terapeuti a průvodci na cestě spirituálního rozvoje. Nabízíme terapie SCPR (hluboká terapie kyvadlem), EFT (technika emoční svobody), kvantové terapie a opravy, reflexní terapie, práce s traumaty a bloky. Dále se věnujeme psychosomatice a hlubokým příčinám nemocí. Provázíme klienty na cestě k návratu ke zdraví.

majaknavratuksobe@gmail.com
tel. +420 775 107 696
www.majaknavratuksobe.com

petr havlan

Petr Havlan

Bubnování v kruhu pro rodiče s dětmi.

tel: +420 603 400 333
www.milujemebubnovani.cz

Žij zdravě, žij naplno a tak, aby tě to bavilo!

ROZVRH našich pravidelných aktivit

Vyber si z aktivitu přímo pro sebe.
Vše je jen na tobě!
Moc se těšíme na setkání.

~ Lektorky z Life Design Studia ~

Spolupracuj s námi a doplň náš tým

Nabízíme ti prostor v našem sdíleném studiu

pro pravidelné skupinové lekce i individuální terapie,

pro jednorázové workshopy a semináře.